Новини

22.06.2024

ЖІНОЧИЙ ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ "ПРОМЕТЕЙ" ЗМІНИВ ГОЛОВНОГО ТРЕНЕРА

Фото: СК "Прометей"


Жіночий волейбольний СК "Прометей" офіційно оголосив про призначення нового головного тренера. Про це повідомили на офіційному сайті клубу.


Новим тренером команди стане український спеціаліст Денис Зуй, який останні 4 роки перебував у ролі асистента Івана Пєткова, уже колишнього головного тренера команди. За ці роки "Прометей" незмінно вигравав "золото" чемпіонату України з волейболу.


Контракт Івана Пєткова, який є також головним тренером збірної України, з "Прометеєм" завершився – його не будуть продовжувати.


Зуй прокоментував своє призначення на посаду головного тренера жіночої команди: зазначив, що спробує досягти з командою нових вершин.Денис Зуй – колишній волейболіст, грав на позиції ліберо. У 2017 році став граючим тренером ВК “Дніпро”. В цьому ж році завершив виступи на майданчику.


У 2018-му очолив чоловічу команду “ШВСМ-СумДУ”, яка за підсумками сезону 2017/18 виграла Вищу лігу і здобула підвищення у класі – вийшла у Суперлігу. Того ж року паралельно був помічником тренера молодіжної чоловічої збірної України U-18.


На один сезон, у 2019-му, став тренером казахського “Атирау”, де допоміг команді здобути срібні медалі Суперкубку і чемпіонату Казахстану.


Вже у 2020-му приєднався до "Прометея" разом з колишнім головним тренером, болгарином Іваном Петковим.


Джерело: suspilne.media

Поділитися

199

https://www.limo.ua/uk https://ukrwrestling.com.ua/ https://www.facebook.com/profile.php?id=100064175558553

Інші Новини