21.08.2021

ЖІНОЧА ЗБІРНА ЗДОБУВАЄ ПЕРШУ ПЕРЕМОГУ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ

Українські волейболістки відкривають лік перемогам на чемпіонаті Європи з волейболу. Після поразок з однаковим рахунком 0:3 від Нідерландів та Туреччини, сьогодні була здобута перемога над збірною Фінляндії. Варто зазначити, що до матчу обидві команди підходили маючи по дві поразки в пасиві, однак вище в таблиці розташовувалися фінки: поразка 2:3 в матчі зі Швецією дала їм одне очко в турнірну таблицю.

Перший сет українсько-фінського протистояння від старту проходив за переваги в рахунку саме на користь синьо-жовтих. Лише одного разу ненадовго вона перейшла фінкам, однак українки швидко повернули все на свої місця та довели сет до своєї перемоги - 25:19. В другому сеті теж початок був схожим: перевага українок в рахунку, повернення до паритету в середині партії. Однак далі сценарій був відмінним: піти у відрив синьо-жовтим не вдалося, а перемога була здобута лише наприкінці - 25:23.

Третій сет був ще більш напруженим. Ще б пак, фінки швидко довели свою перевагу до +4 і нашій збірній знадобилося чимало часу, аби вирівняти рахунок на табло. Зробили вони це, запаливши на табло 13:13. Далі було +3 вже на користь українок, але завершився сет на користь збірної Фінляндії - 28:26. Наступний сет проходив у рівній боротьбі, хоча й був момент, коли Фінляндія досягнула переваги у +4. Далі вже була перевага України, а завершилася партія з рахунком 25:22 на користь синьо-жовтих. 3:1 перемагає Україна.