13.07.2026

Міжнародна федерація волейболу оновила рейтинг жіночих збірних після завершення основного раунду Ліги націй-2026.
Жіноча збірна України піднялася на чотири позиції та тепер посідає 18-те місце. В активі "синьо-жовтих" – 188.10 очка.
Піднятися у рейтингу українкам допомогла перемога над Бельгією у заключному матчі основного раунду Ліги націй. Збірна України виграла з рахунком 3:0 та гарантувала собі збереження місця у турнірі.
Ліга націй-2026. Жінки
Україна – Бельгія – 3:0 (25:23, 25:20, 25:13)
Дебютний сезон у Лізі націй жіноча збірна України завершила на 16-му місці. За підсумковим становищем українки уникли вильоту, випередивши Францію та Болгарію. Саме болгарська команда залишила турнір.
Після виступів у Лізі націй наступні матчі "синьо-жовті" проведуть на чемпіонаті Європи. Турнір для збірної України розпочнеться 21 серпня поєдинком проти Болгарії.
Плейоф жіночої Ліги націй стартує 22 липня. Боротьбу за титул продовжать топ-7 команд основного раунду та Китай.
Джерело – Суспільне Спорт