09.09.2023

РАДІСНА ЗВІСТКА З ВАРНИ: ЗБІРНА УКРАЇНИ З ВОЛЕЙБОЛУ – У ЧВЕРТЬФІНАЛІ ЄВРО-2023!

Збірні України та Португалії зустрілися у матчі 1/8 фіналу чоловічого чемпіонату Європи у Варні (Болгарія). Переконливу звитягу виборола наша команда!

Збірна України стартувала на турнірі з трьох поразок поспіль. У четвертому турі українці перемогли фінів. Перемогу вдалося вирвати на тай-брейку – 15:13. У вирішальному матчі за вихід у плей-офф «синьо-жовті» всуху обіграли збірну Іспанії. У підсумку Україна з двома перемогами та трьома поразками посіла 3 місце у групі В.

Португальські волейболісти грали у групі D. Вони розпочали турнір із перемоги над Румунією 3:0. Потім були дві поразки від Франції 1:3 і Греції 2:3. Ключовим тут став поєдинок з ізраїльтянами, який Португалія виграла у трьох партіях. У завершальному матчі з Туреччиною вирішувалося, з якого місця Португалія вийде із групи. Перемога з рахунком 3:2 дозволила піренейцям посісти 2 місце.

Сьогодні збірна України впевнено та зібрано провела увесь поєдинок і заслужено перемогла португальців у трьох партіях!

Вітаємо українських волейболістів з виходом у чвертьфінал Євро-2023!

Чемпіонат Європи з волейболу 2023 року. 1/8 фіналу

Португалія – Україна – 0:3 (20:25, 19:25, 22:25)

Португалія: Синфроніо, Бело, Соуза, Цветіканін, Маркеш, Феррейра, Касас, Да Силва, Мартінс, Пінто, Тавареш Родрігеш, Кунья, Андраде, Перейра.

Україна: Полуян, Мазенко, Плотницький, Синиця, Остапенко, Семенюк, Канаєв, Євстратов, Тупчій, Ковальов, Кучер, Бойко, Кісілюк, Щуров.

У чвертьфіналі збірна України зустрінеться зі Словенією, яка в 1/8 фіналу завдала поразки Туреччині з рахунком 3:2, а у групі перемогла нашу команду 3:1.