11.08.2023

ЮНІ УКРАЇНСЬКІ ПЛЯЖНІ ВОЛЕЙБОЛІСТИ – З НАГОРОДАМИ ЧЕМПІОНАТУ EEVZA

Юні українські пляжні волейболісти - призери чемпіонату EEVZA (Східно-Європейської волейбольної асоціації) у вікових групах до 16 та 18 років, що відбувався у Ризі.

Дівчата U-16 - Олександра Красножон і Марія Шкурат -  дійшли до фіналу, де поступилися представницям країни-господарки, ставши віцечемпіонками турніру.

Найкращим у змаганнях хлопців у цій категорії став вітчизняний дует Єгор Скрипниченко та Андрій Лункан, які взяли гору над естонцями. Богдан Романишин і Микола Трофимчук здобули бронзові нагороди, здолавши у поєдинку за медаль чемпіонату латвійців.

Також на третю позицію серед юнаків до 18 років піднялися Тимофій Твердохліб та Дмитро Козій, що обіграли литовську пару.

За крок до нагород у цій віковій категорії зупинилися Софія Шуцька і Катерина Біляк.

Джерело: ukrsportbase