Новини

16.01.2023

ЮЛІЯ ГЕРАСИМОВА: МОЯ «ТІК ТОК СЛАВА» КРОКУЄ ШВИДШЕ ЗА МЕНЕ


Волейболістка Юлія Герасимова, яка «підірвала» Тік Ток своїм жестом, перейшла до румунського «Рапіда». Українська спортсменка поділилася враженнями від нового клубу та розповіла про досвід гри у польському чемпіонаті.


- Як у Вас виник варіант перейти в румунський клуб? Чи довго думали над пропозицією?


- Це звична практика в спорті. Буває, що виникають моменти, коли змінюєш клуб під час сезону. В Бухаресті запропонували кращі умови, тому й погодилась. Але це все одно досвід, та я вдячна моїм партнеркам у польському клубі за час, проведений разом.


- Чи задоволені етапом своєї кар‘єри в Польщі?


- Це був мій перший виступ у польському чемпіонаті. Ліга дуже цікава і майже непередбачувана. Це був досить непоганий досвід, але я вдячна більше за те, що зустріла нових друзів серед дівчат у команді та поза нею.


- Граючи за Прометей, Ви підкорили Тік Ток. Чи знають Ваші жартівливі здібності у Румунії і чи знали у Польщі?


- Так, моя «Тік Ток слава» крокує швидше за мене. В Польщі підходили сфотографуватись, особливо у великих містах, та багато хто питав, як справи в Україні, як і де моя родина, та висловлювали підтримку і співчуття.


В Румунії я лише декілька днів, та ще ніде не була, тому, гадаю, все попереду.- Зважаючи на славу в Тік-Ток, чи є у Вас бажання пожартувати якось знову? Чи це була одноразова акція?


- Це не була одноразова акція, це був той раз, який потрапив в об’єктив камери. Я завжди на позитиві, та це виходить якось само собою, не навмисно.


- Чи були Ви в Україні після 24 лютого? Як переживали ті страшні події?


- З самого початку вторгнення в Україну я була в Дніпрі, потім повернулася додому в Одесу, де була зі своєю родиною, доки не поїхала у Польщу готуватись до сезону.


Я і тоді, і зараз не можу у все це повірити. Але особливо під час перебування вдома, це все було наче нереальним – все, що відбувається в нашій країні. Якщо відверто, то це дуже тяжко, змагатися на найвищому рівні, представляти Україну на майданчику і поза його межами, але в той самий час читати новини, дзвонити додому і чути рідних лише раз в 3-4 дні, та взагалі спостерігати, що відбувається в Україні. Із психологічної сторони це дуже важко.


- Коли у Вас перший матч в Румунії? Чи пройшла вже адаптація?


- Наступного тижня гра Cev Cup. Адаптація ще триває. Звикаю до великого міста.


Kamp-Sport

Інші Новини