Новини

18.02.2024

ВПЕВНЕНІ ЗВИТЯГИ "НАФТУСІ" 6-МУ ТУРІ ВИЩОЇ ЛІГИ


Протягом 17-18 лютого, "Нафтуся" взяла участь у 6-му турі жіночої Вищої ліги України з волейболу. Свої матчі команда провела на домашній арені в Трускавці.


Підопічним Юрія Бокшана потрібно було виграти всі два матчі впродовж туру, аби фактично гарантувати собі участь в фіналі чотирьох чемпіонату Вищої ліги. Напередодні нових ігор "Нафтуся" йшла третьою в турнірній таблиці, маючи у власному доробку 22 очки (8 перемог та 1 поразка). 


Суперниками «Нафтусі» в передостанньому турі стали команди з Чернігова та Черкас, які розташовані на 11-му та 12-му місцях. Варто відзначити, що в матчах змогла взяти участь і допомогти трускавецькому колективу Анастасія Лисенко, яка пропускала попередній тур через ушкодження. Щоправда догравальниця "Нафтусі" зіграла в другому матчі туру.


У першому матчі підопічні Юрія Бокшана розгромили "Університет-ШВСМ" з Чернігова - 3:0 (25:20, 25:15, 25:15). Найрезультативнішими в складі "Нафтусі" стали Ірина Кравців - 13 очок, Ірина Герасімова - 10 очок, Ольга Довгопол - 9 очок, Дарія Кондратюк - 8 очок, Катерина Удовенко - 7 очок.У наступній грі 6-го туру "Нафтуся" впевнено обіграла черкаський «МСК Дніпро-КДЮСШNo1ЧМР» - 3:0 (25:15, 25:11: 25:21). За підсумками цього матчу найбільше очок в доробку Анастасії Лисенко, яка повернулась на майданчик, - 9 очок. По 6 очок у Юліяни Денис, Ірини Герасімової, Ксенії Мазур і Дарії Кондратюк.


Звитяги в Трускавці дозволили "Нафтусі" покращити турнірне становище. Команда вийшла на друге місце - тепер у її скарбничці 28 очок після 11 матчів. У турнірній таблиці трускавецька команда обійшла "Орбіту", яка в Чернівцях поступилась лідеру чемпіонату СК "Прометей". Це означає, що "Нафтуся" на 99% гарантує вихід до фіналу чотирьох Вищої ліги (ВК "Полісся", який розташований на 5-му місці, має 22 очки).


Оцінку виступам "Нафтусі" в 6-му турі Вищої Ліги в коментарі Kamp-Sport дав наставник команди Юрій Бокшан:


"Грали проти двох хороших команд. І в першій грі, і в другій ми контролювали хід матчу. В цьому турі проведено зміни в складі: на майданчику більше грали гравці, які по ходу сезону не мали багато ігрового часу. Дівчата змогли влилитися в гру досить непогано.


Загалом тур минув для нас добре. Ми здобули перемоги у двох матчах і забрали 6 очкок - це було нашим головним завданням", - сказав Юрій Бокшан.


В заключному турі регулярного чемпіонату, який заплановано на 16-17 березня, "Нафтуся" зіграє проти "Кривбасу" та "Збірної Полтавської області".


Інші Новини