Новини

12.02.2024

ВАСИЛЬ ТУПЧІЙ: ГРОЮ НА БЛОЦІ МИ ЗДИВУВАЛИ СУПЕРНИКА


Діагональний "Барком-Кажанів" Василь Тупчій прокоментував перемогу львівської команди над "Вартою" із Заверцє (3:2). Нагадаємо, що в рамках 21-го туру польської волейбольної Плюс Ліги підопічні Угіса Крастіньша здобули феєричну звитягу над суперником, який до гри йшов на 3-му місці турнірної таблиці.


- Гра була досить непростою, протягом перших трьох партій суперники досить потужно і різноманітно подавали. Нам було важко впоратися з такою подачою, до того ж велика кількість власних помилок на подачі. Але що нас врятувало, то це блок в цьому матчі – він у нас дуже добре працював.


Чи можна вважати цей матч найкращим для «Кажанів» в цьому сезоні?

Можливо як для уболівальника, то найкращий. У технічному плані ж ні. Мали багато помилок на подачі, на прийомі, в захисті стояли не там, де потрібно.Грою на блоці здивували суперника, на твою думку?

Поставили 18 блоків впродовж матчу. Тому вважаю, що так.


Наскільки важливою для команди є ця перемога в психологічному плані? Що відчували після матчу?

Звичайно, приємно вигравати в таких команд. З’являється трохи впевненості та й настрій на тренуванні буде кращим. Була втома, дуже сильна втома. Ми цілий тиждень досить непогано працювали, і безпосередньо сам матч видався не легким.


Чи є бажання в тебе когось виділити у цьому матчі?

Мусса Гуйє провів дуже хороший матч.


У матчі проти "Варти" "Кажани" зробили 18 блоків проти 3-х у суперника. Чудовий матч провів легіонер львівського клубу Мусса Гуйє, в якого 7 блоків. 


Щодо помилок підопічних Угіса Крастіньша, то в "Кажанів" 23 хиби на подачах, у "Варти" - 15. Зокрма, в львівського клубу 4 ейси, в суперника - 14.


Статистика "Кажанів": Ковальов - 25 очок, Тупчій - 24 очки, Гуйє - 22 очки.

Інші Новини