Новини

09.07.2024

УКРАЇНСЬКИЙ ДУЕТ - В ПРЕСТИЖНІЙ "ЕЛІТНІЙ ШІСТНАДЦЯТЦІ" З ПЛЯЖНОГО ВОЛЕЙБОЛУ

Фото: volleyball.ua


Марина Гладун та Тетяна Лазаренко першими серед усіх пляжних волейболістів України виходять до основної сітки Elite 16!


Завершилися кваліфікаційні раунди останнього великого турніру перед Олімпійськими Іграми - "Елітної шістнадцятки" у Відні. Серед учасників були й 2 українські дуети - Марина Гладун / Тетяна Лазаренко та Ангеліна Хміль / Валентина Давідова.


Перші номери українського рейтингу, Гладун / Лазаренко, отримали у першому раунді непростих італійок Орсі Тот / Б'янчі, які мали 4 номер посіву, та у матчі-трилері змогли вирвати перемогу (16-21, 22-20, 15-13). У матчі за вихід до 16 найкращих команд турніру в столиці Австрії Марина та Тетяна впевнено переграли австрійок Плесютчниг / Шютценгофер (21-17, 21-15). 


Цією перемогою українки першими в історії українського пляжного волейболу вийшли до групового раунду найпрестижнішого рівня регулярних турнірів - Elite 16. Марина Гладун та Тетяна Лазаренко отримають щонайменше 460 очок світового рейтингу та наблизяться до топ-40 світового рейтингу.


Суперниці українок ще не визначилися, але найімовірніше вони потраплять до квартету А, у якому гратимуть учасниці Олімпійських Ігор Граудіна / Самойлова та Кленсі / Артачо дель Солар і американський дует Кенон/Флінт. Перші 2 матчі групового етапу будуть проведені завтра, а останній - післязавтра.Ангеліна Хміль та Валентина Давідова поступилися майбутнім учасницям ОІ з Литви Паулікєне/Раупелите (17-21, 18-21).


Джерело: ukrsportbase

Поділитися

132

https://www.limo.ua/uk https://ukrwrestling.com.ua/ https://www.facebook.com/profile.php?id=100064175558553

Інші Новини