17.07.2022

УКРАЇНКИ ПЕРЕМАГАЮТЬ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ U20

У турецькому Ізмірі визначилися призерки юнацького чемпіонату Європи U20 з пляжного волейболу. Чергову медаль для України в жіночій сітці приніс дует Ангеліни Хміль та Тетяни Лазаренко, які вже вдруге цього року здобули медаль європейської першості. Після "бронзи" в категорії U22 українки вибороли "золото" серед спортсменок до 20 років.

На шляху до "золотого" фіналу українські спортсменки здобули три перемоги в груповому раунді: над Литвою (2:0), Норвегією (2:0) та Угорщиною (2:1). В 1/8 фіналу впоралися з дуетом зі Швейцарії (2:0).

У чвертьфіналі Ангеліна й Тетяна обіграли іспанок Наталію Анн Бінімеліс Ніколау й Кароліну Фернандес да Сілву (2:0), а у півфіналі – естонок Еву Лійзу Куйвонен і Лійзу-Лотту Юрґенсон (2:0).

У фіналі українки перемогли пару з Латвії – Даніела Константінова та Ліва Ебере, здобувши історичне перше золото на першостях Європи до 20 років.