Новини

16.08.2022

УКРАЇНЦІ У СПАРИНГУ ПЕРЕМОГЛИ КОМАНДУ З ТОП-10 СВІТОВОГО РЕЙТИНГУ

У черговому контрольному матчі до ЧС-2022 наша чоловіча збірна у феєричному протистоянні здолала одну з найсильніших команд світу!


 УКРАЇНА – ІРАН – 3:1 
(27:29, 25:21, 37:35, 25:19)


Україна: Семенюк (набрав 13 очок), Синиця, Плотницький (22), Дрозд (7), Тупчій (19), Ковальов (6); Канаєв (л), Брова (л), Полуян (11), Щитков, Остапенко (2).
Іран: Мілад (7), Т. Амірхосс (5), Амін (19), Е. Амірхосс (17), Альясхар (5), Мохаммад (2); Мохам (л), Мохамма (л), Мехді (2), Сабер (6), Мортеза (2), Джавад.

За попередньою домовленістю обох сторін, цей поєдинок у польському місті Радом проходив за зачиненими дверима. Але, судячи з технічних подробиць, він вийшов по-справжньому бойовим і захопливим. Принаймні, нема жодних сумнівів, що гравці у ньому не відбували номер, а боролися на совість. При цьому рахунок першої та третьої партій очевидно свідчить про намагання суперників переважити одне одного, насамперед, в атакуючих діях. 


Українці в усіх складних моментах третьої партії демонстрували характер, відігравалися, а потім нанесли вирішальний удар. Відповідно, у наступному сеті підопічні Угіса Крастіньша вже володіли певною психологічною перевагою та розважливо відпрацювали в кінцівці, коли суперники відчайдушно спробували врятувати ситуацію… 


Варто відзначити, що відсоток реалізації атак обох наших найкращих бомбардирів у цьому матчі – Олега Плотницького та Василя Тупчія – склав більше 50 відсотків. В рамках підготовки до чемпіонату світу, який стартує 26 серпня, чоловіча збірна України проведе ще два контрольних поєдинки: 19 і 20 серпня поміряється силами із національною командою Мексики.


Пресслужба ГО ФВУ

Інші Новини