01.10.2023

«СУХА» ПОРАЗКА УКРАЇНСЬКИХ ВОЛЕЙБОЛІСТІВ НА СТАРТІ ОЛІМПІЙСЬКОГО ВІДБОРУ

У бразильському Ріо-де-Жанейро стартував олімпійський відбірковий турнір із волейболу серед чоловіків. У групі А виступають 8 команд, які розпочали боротьбу за дві путівки на Ігри до Парижа 2024 року. Серед них і збірна України.

У стартовому поєдинку суперниками українців стали волейболісти Куби, які у світовому рейтингу на даний момент перебувають на 12 місці, випереджаючи підопічних Угіса Крастіньша на 3 позиції. Але на офіційному рівні ці команди ще жодного разу не зустрічалися одна з одною.

Майже вдразу після початку першого сету кубинці організували відрив і надалі лише нарощували свою перевагу. «Синьо-жовті» не змогли впоратися з потужними атаками та подачами суперників (у першій партії лише один вдалий наш блок) і кубинські волейболісти виграли з рахунком 25:16.

Другий сет проходив за схожим сценарієм. Збірна Куби повела з рахунком 3:0 і впевнено утримувала перевагу. І знов українці нічого не могли зробити з подачами опонентів, а наш блок не приносив результату. Не йшла гра і у наших лідерів – Плотницького, Тупчія, Ковальова. В результаті другу партію кубинці взяли з рахунком 25:19

І третій сет пройшов за повного домінування кубинців. Угіс Крастінш пішов ва-банк, замінивши Плотницького на Полуяна. Але впоратися з суперниками, які спіймали кураж, українці не змогли: 25:18 і волейболісти Куби впевнено перемогли у матчі 3:0.

Відбірковий турнір до Олімпіади-2024 з волейболу. Чоловіки

Куба – Україна – 3:0 (25:16, 25:19, 25:18)

Збірна України: Юрій Семенюк (набрав 6 очок), Юрій Синиця (1), Олег Плотницький (5), Владислав Щуров (3), Василь Тупчий (11), Ілля Ковальов (3), Олександр Бойко (ліберо) - стартовий. На заміну виходили: Сергій Євстратов (1), Тимофій Полуян (3), Віталій Кучер (1), Дмитро Канаєв (ліберо)

Джерело: sport.ua