Новини

15.01.2023

«ПРОМЕТЕЙ» ПЕРЕМОЖНО ФІНІШУВАВ НА ПЕРШОМУ ЕТАПІ ЧЕСЬКОЇ ЕКСТРАЛІГИ

Фото: prometeyvc.com


Волейболістки жіночого «Прометея» із Дніпропетровської області зіграли свій заключний матч на першому етапі чемпіонату Чехії серед команд Екстраліги. В Остраві вони зустрічалися з однойменною командою. Нагадаємо, що напередодні після перемоги над клубом «Сокіл» (Штернберк) з рахунком 3:0, українки достроково забезпечили собі перше підсумкове місце. Тому результат цього поєдинку вже не мав особливого турнірного значення.


Незважаючи на те, що для підопічних Івана Пєткова це був шостий матч за 11 днів (включаючи гру Ліги чемпіонів), «Прометей» провів поєдинок сильно і впевнено.


Перший сет наша команда виграла 22:25. У другому, поступаючись 19:14, українки зуміли наздогнати суперниць і завершили партію на свою користь 23:25. А в третьому перевага гостей була більш відчутною – 17:25.


Чемпіонат Чехії з волейболу. Жінки. Екстраліга

«Острава» (Острова, Чехія) – «Прометей» (Дніпропетровська область, Україна) – 0:3 (22:25, 23:25, 17:25)

«Прометей»: Олександра Міленко (набрала 13 очок), Анастасія Маєвська (10), Вікторія Даньчак (19), Євгенія Хобер (3), Мірта Грбач (5), Дар'я Великоконь (3), Христина Нємцева (ліберо) – стартовий. На заміну виходили: Світлана Дорсман (9), Анастасія Карасьова (0), Кіма Жаркова (1),


Таким чином, «Прометей», дебютуючи у чеській Екстралізі, одразу ж посів перше місце у регулярному турнірі. У 20 матчах підопічні Івана Пєткова здобули 17 перемог і лише тричі програли. Причому двічі – чинному чемпіону Чехії клубу «Простейов». Набрано 50 очок зі співвідношенням партій 53-19.


Попереду у української команди матчі групового етапу Ліги чемпіонів та Середньо-Європейської волейбольної зональної асоціації (MEVZA).


Джерело: sport.ua

Інші Новини