16.01.2024

"ПРОМЕТЕЙ" ПЕРЕМАГАЄ І ЗАЛИШАЄТЬСЯ У БОРОТЬБІ ЗА ЛІГУ ЧЕМПІОНІВ

У заключному, 6-му, турі групового етапу Ліги чемпіонів 2024 волейболістки “Прометея” у румунському Міовені зустрілися з місцевим клубом “Альба Блаж”.

До сьогоднішньої гри у турнірній таблиці групи Е спостерігалася дуже складна ситуація (від першого місця до четвертого було тільки три очки) і підопічні Івана Пєткова зберігали шанси піти з останнього місця й залишитися у єврокубках.

Для цього їм необхідно було перемогти румунок, причому бажано з рахунком 3:0 або 3:1 і сподіватися на прийнятний результат матчу «Ле Канне» - «ЛКС», який розпочнеться сьогодні о 21.30: у разі успіху польських волейболісток, «Прометей» гарантовано займав би друге місце і боровся б за право виступити у чвертьфіналі Ліги чемпіонів; у разі ж перемоги француженок, наша команда, швидше за все, займала б 3 місце і перейшла б до Кубка ЄКВ. А от у разі поразки «Прометея», він завершив би свій нинішній євросезон.

Ліга чемпіонів ЄКВ 2024 (жінки). Група Е

“Прометей” (Україна) - “Альба Блаж” (Румунія) - 3:1 (25:22, 25:20, 16:25, 25:21)

Українки дуже відповідально та впевнено діяли від перших хвилин сьогоднішнього поєдинку, як наслідок - взяли перші два сети. Натомість у третій партії суперниці зуміли схилити шальки терезів на свою сторону. Дуже напружена боротьба спостерігалася у четвертому сеті, та він завершився на користь українок, які таким чином здолали суперниць і залишаються у боротьбі за продовження виступів у Лізі чемпіонів. Водночас ця перемога гарантувала українському клубу участь як мінімум у чвертьфіналі Кубка ЄКВ.