02.06.2024

УКРАЇНСЬКІ ВОЛЕЙБОЛІСТИ, ПОПРИ ПОРАЗКУ, ПРОХОДЯТЬ ДО ФІНАЛУ ЧОТИРЬОХ ЗОЛОТОЇ ЄВРОЛІГИ

Чоловіча збірна України з волейболу поразкою завершила виступи в груповому раунді Золотої Євроліги-2024. За підсумками п'яти сетів "синьо-жовті" поступилися Бельгії - 2:3 за сетами.

Незалежно від результату гри з бельгійцями Україна гарантувала собі третє місце в турнірній таблиці Золотої Євроліги, а з нею - путівку до Фіналу чотирьох. У п'яти попередніх зустрічах підопічні Рауля Лосано здобули чотири перемоги та зазнали єдиної поразки від команди Чехії (1:3).

Бельгія підходила до матчу в польському Тарнові з трьома перемогами. Навіть у разі здобуття трьох очок чемпіони 2013 року не претендували на місце в топ-4 - поступалися за набраними балами четвертій Естонії.

Початок сьогоднішнього матчу проходив за щільної боротьби - жодна команда не могла відірватия вперед на понад два очки. Серією з п'яти результативних розіграшів вирішальний ривок стартового сету здійснили бельгійці, згодом закривши партію за рахунку 25:20.

Натомість вже другий сет розгромно виграли "синьо-жовті". Підопічні Лосано отримали дев'ять сетболів за рахунку 24:15 та реалізували вже перший із них, відновивши паритет у зустрічі - 1:1.

До середини третього сету Україна нівелювала перевагу Бельгії в чотири очки. Результат партії визначався у вирішальних розіграшах - шість із семи останніх очок у партії набрали номінальні господарі майданчика в Польщі.

Вирішальна, четверта партія пройшла за обопільного обміну результативними розіграшами. Найбільшу перевагу - три очки - Україна мала на старті сету, після чого вийшла на матчбол за рахунку 24:23.

Бельгійці відіграли два матчболи, перевівши зустріч на тайбрейк. Гості отримали чотири власних матчболи за рахунку 10:14 - та реалізували другий із них.