01.05.2022

ПЕРУДЖА ОЛЕГА ПЛОТНИЦЬКОГО ПОЧИНАЄ ФІНАЛ ПЛЕЙ-ОФ З ПОРАЗКИ

Сьогодні розпочався фінал плей-оф у чемпіонаті Італії, де українським вболівальникам є за кого переживати, адже у фінал пробилася Перуджа Олега Плотницького. Суперник у фіналі – Лубе Чівітанова, а серія триватиме до двох перемог.

Сьогодні гра розпочалася з сету, який залишився за Лубе – 25:17. У другому на тай-брейку перемогла вже Перуджа – 28:26. Третя партія теж була за господарями, Перуджею (25:20), однак, через те, що четверта партія закінчилася з аналогічним рахунком як і перша у матчі (25:17 на користь команди Лубе Чівітанова), все вирішували у п'ятому сеті.

У ній на початку невелику перевагу отримали гості, які вели 6:3. Однак Перуджа вже до середини сету змогла повернутися у гру зробивши ривок з 4:8 до 9:8 на свою користь.

В підсумку сет, як і гра, залишається за Лубе Чівітанова – 15:13 у партії та 3:2 у грі.

Друга гра відбудеться 4 травня, вже на майданчику Лубе Чівітанова.