27.10.2023

ПЕРША ПЕРЕМОГА «БАРКОМА-КАЖАНІВ» У НОВОМУ СЕЗОНІ ПОЛЬСЬКОЇ ПЛЮС ЛІГИ

У другому турі чемпіонату Польщі з волейболу в Плюс Лізі львівський «Барком-Кажани» знову проводив матч на майданчику суперників. Цього разу підопічні Угіса Крастіньша грали у місті Люблін проти команди «Богданка ЛУК».

Перший сет залишився за львів'янами, які впродовж усієї партії мали помітну перевагу, хоча наприкінці дозволили господарям трохи наблизитись 25:21.

І у другій партії теж частіше попереду були гості. Але після того, як рахунок зрівнявся 20:20, почалася гра нервів та удачі. Поляки першими заробили сетбол 24:23, але й українці також могли двічі одним ударом завершити партію на свою користь. В підсумку все завершилося з результатом 32:30 на користь «Богданки ЛУК».

Про третю партію особливо говорити нічого. Тут була повна перевага місцевих волейболістів, які досягли успіху з великою різницею 25:15. Натомість четвертий сет був схожий на перший, де домінували гравці «Баркома-Кажани». Вони могли завершити партію раніше, виграючи 24:20, проте польські волейболісти ще поборолися і здобули два очки – 25:22.

Таким чином долю поєдинку вирішував тай-брейк. На зміну сторін суперники пішли за рахунку 8:7 на користь «Баркома». Свою невелику перевагу львів'яни втримали до кінця матчу, вигравши сет 15:13. А вирішальне очко приніс команді догравальник Олег Шевченко.

Найкращим гравцем матчу на думку організаторів було визнано діагонального українців Василя Тупчія, в активі якого було 27 очок.

Чемпіонат Польщі з волейболу. Плюс Ліга

2 тур. 26 жовтня. Люблін (Польща)

«Богданка ЛУК» (Люблін, Польща) – «Барком-Кажани» (Львів, Україна) – 2:3 (21:25, 32:30, 25:15, 22:25, 13:15)

«Барком-Кажани»: Денніс Петровс (набрав 3 очки), Ілля Ковальов (15), Владислав Щуров (4), Василь Тупчій (27), Лучано Палонські (5), Мойзе Гуйє (11) , Дмитро Канаєв (ліберо) – стартовий. На заміну виходили: Віталій Кучер (0), Крістерс Дардзанс (0), Богдан Мазенко (1), Олексій Головень (0).

Після цієї перемоги в активі львів'ян стало 2 очки та у третьому турі 29 жовтня підопічні Угіса Крастиньша у місті Велюнь прийматимуть клуб «Трефл» із Гданська.

Джерело: sport.ua