Новини

16.07.2023

ОЛЕГ ПЛОТНИЦЬКИЙ: ЗБІРНА МОЖЕ БУТИ ПРЕДСТАВЛЕНА НЕ В ПОВНОМУ СКЛАДІ


Капітан збірної України з волейболу Олег Плотницький повідомив про конфлікт між командою та федерацією. Через це, за його словами, національна команда на найближчих турнірах може виступити не в повному складі.


"Ми вдячні всім, хто підтримує національну збірну з волейболу, ми вдячні нашим ЗСУ за можливість грати та захищати нашу країну на світовій арені. На сьогоднішній день є розбіжність у базових моментах між командою та керівництвом ФВУ. Тому нашою командою GOLD GENERATION були обговорені наші подальші дії у зв’язку з неспівпрацею ФВУ з членами збірної України з волейболу. 


Ми з повною відповідальністю хочемо повідомити наших уболівальників та шанувальників, що на найближчих двох турнірах збірної команда може бути представлена не в повному складі. Подальші коментарі будуть згодом, якщо не порозуміємося", - заявив Плотницький.


Нагадаємо, наприкінці липня чоловіча збірна України має зіграти у Кубку Претендентів, переможець якого отримає путівку до Ліги націй-2024. У першому матчі наша команда зіграє з Китаєм.


У серпні-вересні Україна виступить на чемпіонаті Європи, а в жовтні "синьо-жовті" зіграють у відборі на Олімпіаду-2024.

Джерело - фейсбук Олега Плотницького

Інші Новини