Новини

21.03.2023

ОЛЕГ ПЛОТНИЦЬКИЙ: УКРАЇНА МАЄ НАЙЦІКАВІШУ ГРУПУ З УСІХ


Нещодавно збірна України з волейболу дізналась суперників у відборі до Олімпійських ігор-2024. До відбіркового циклу потрапили найсильніші 24 команди світового рейтингу. 


Результати жеребкування чоловічих збірних у відборі на Олімпіаду-2024

Група А: Бразилія, Італія, Іран, Куба, Україна, Німеччина, Чехія, Катар

Група B: Японія, США, Словенія, Сербія, Туреччина, Туніс, Єгипет, Фінляндія

Група С: Китай, Польща, Аргентина, Нідерланди, Канада, Мексика, Бельгія, Болгарія


В ексклюзивному коментарі для Kamp-Sport капітан націнальної команди України Олег Плотницький поділився думками щодо результатів жеребкування:


"Маємо дуже хорошу та водночас складну групу. На мою думку, вона є найцікавішою з трьох.  Можу також відзначити, що гравці, з якими  я граю в команді, і які представляють свої збірні, сказали те саме, що і я .  У жодного з них немає гарантій, що саме вони виграють путівку на Олімпіаду.  Тому ми будемо битися та вигризати кожне очко , наша ціль незмінна - це потрапити на Олімпійські ігри, але всі ми знаємо і розуміємо що легкої дороги туди просто немає.  Вважаю, що головне якісно підготуватися , грати свою гру та грати як одне ціле а далі результат покаже.


Чи Україні не пощастило з жеребом? Я б так не сказав. Легшою є група С з Китаєм, Польщею та іншими, але там немає прохідних команд. Максимум можу виділити те, що в тій групі лише на одну топзбірну менше, й більше нічого", - сказав Плотницький.

Інші Новини