30.12.2023

«КАЖАНИ» ПОСТУПИЛИСЯ У ПЛЮС ЛІЗІ В ЗАКЛЮЧНОМУ МАТЧІ РОКУ

Відбулися заключні поєдинки року, що минає, у польській Плюс Лізі. А завершувала 13 тур чемпіонату Польщі зустріч львівського «Баркому-Кажани» та команди «ГКС Катовіце», що проходила у Велюні.

Український клуб був фаворитом цього протистояння, оскільки не лише розташовувався вище у турнірній таблиці, а й мав на 7 очок більше, ніж суперник. Більше того, у команди з Катовіце до цієї гри було лише 2 перемоги у 12 матчах, причому одну з них здобуто з рахунком 3:2. Однак, одна справа прогнози і зовсім інша справа сама реальність.

Підопічні Угіса Крастіньша добре провели першу партію, постійно лідируючи в рахунку. Їхній відрив досягав до чотирьох-п'яти очок 8:4, 18:13, 22:17, а в результаті номінальні господарі майданчика виграли 25:22.

Та розвинути свій успіх львів'яни не змогли, хоча під час другої партії були попереду 20:18. Але, програвши 6 (!) очок поспіль, вони, можна сказати, віддали суперникам цей сет 21:25.

А у третій партії «Барком-Кажани» вже опинився в ролі наздоганяючих. Все почалося із самого старту 0:3. І хоча потім на деякий час вдалося вирівняти становище 5:5, 7:7, потім гості знову пішли вперед 7:10, 12:17, 15:19. Якась надія з'явилася у нашої команди після того, як Олег Шевченко і Крістерс Дардзанс, які вийшли на заміну, трохи загострили гру і разом з партнерами скоротили відставання до мінімуму 21:22. Але знову була серія з програних очок і українці поступились з тим же рахунком 21:25.

Не вийшов у львівських волейболістів і четвертий сет. Після рахунку 9:9 команда «ГКС Катовіце» почала віддалятися від номінальних господарів 10:13, 13:18, 16:20. Тепер тільки вдалий збіг обставин міг врятувати українців, але ні, цього не сталося. Партію було програно 20:25, а разом із нею і матч 1:3.

Чемпіонат Польщі з волейболу. Плюс Ліга. 13 тур

«Барком-Кажани» (Львів, Україна) – «ГКС Катовіце» (Катовіце, Польща) – 1:3 (25:22, 21:25, 21:25, 20:25)

«Барком-Кажани»: Денніс Петровс (набрав 2 очки), Лучано Палонськи (1), Владислав Щуров (13), Василь Тупчий (11), Ілля Ковальов (9), Мойзе Гуйє (12), Ярослав Пампушко (ліберо) – стартовий. На заміну виходили Олег Шевченко (4), Крістерс Дардзанс (10), Олексій Головень (0), Віталій Кучер (0), Дмитро Канаєв (ліберо).

Таким чином, у львів'ян залишилось 13 очок після 13 матчів і наступного туру вже 2 січня 2024 року український клуб зіграє на виїзді з командою «Чарні» з міста Радом, яка замикає турнірну таблицю.

Джерело: sport.ua