Новини

20.11.2023

«КАЖАНИ» ПРОГРАЛИ ЧИННОМУ ЧЕМПІОНУ ПОЛЬСЬКОЇ ПЛЮС ЛІГИ

Фото: plusliga.pl


У польському Велюні відбувся поєдинок 7 туру чемпіонату Польщі з волейболу, в якому львівський «Барком-Кажани» приймав переможця Плюс Ліги минулого сезону та лідера цьогорічного турніру відомий клуб «Ястшембскі Венгель», який цього року змагався у фіналі волейбольної Ліги чемпіонів. Ще до стартового свистка шанси підопічних Угіса Крастіньша на успіх були зовсім невеликі, тим більше, що поляки у 6 попередніх матчах ще не втратили жодного очка.


Несподіванки не сталося. Усі три партії пройшли за переваги гостей та завершилися на користь команди з Ястшембе-Здруй – 25:18, 25:15 та 25:19.


Чемпіонат Польщі з волейболу. Плюс Ліга

7 тур. 19 листопада. Велюнь (Польща)

«Барком-Кажани» (Львів, Україна) – «Ястшембски Вегель» (Ястшембе-Здруй, Польща) – 0:3 (18:25, 15:25, 19:25)

«Барком-Кажани»: Денніс Петровс (не набрав жодного очка), Лучано Палонськи (7), Владислав Щуров (6), Василь Тупчій (11), Ілля Ковальов (4), Мойзе Гуйє (2), Дмитро Канаєв (ліберо) – стартовий. На заміну виходили Олег Шевченко (1), Олексій Головень (0), Віталій Кучер (0), Богдан Мазенко (1), Крістерс Дардзанс (3).У львів'ян залишилося 5 очок після 7 матчів та 13 місце у турнірній таблиці Плюс Ліги. У наступному 8-му турі 25 листопада волейболісти «Баркома-Кажани» зіграють на виїзді зі ще одним провідним клубом Польщі, триразовим переможцем трьох останніх фіналів європейської Ліги чемпіонів «Заксою» із міста Кендзежин-Козле.


Джерело: sport.ua

Інші Новини