20.06.2021

ФІНАЛ ЗОЛОТОЇ ЄВРОЛІГИ: УКРАЇНА ПОСТУПАЄТЬСЯ ТУРЕЧЧИНІ

До матчу з Туреччиною українці підходили у кращому фізичному та моральному стані: якщо наші сьогоднішні суперники лише в п'яти сетах переграли Естонію, підопічні Угіса Крастіньша вже за три здолали бельгійців.

Втім, це не допомогло у стартовій партії. Українці відпустили суперника на старті та програли сет з рахунком 11:25. Вже в другій вдалося нав'язати боротьбу, однак залишилася вона все одно за чинним чемпіоном Золотої Суперліги - 20:25.

А в третьому сеті відбувся перелом: українці зі старту почали набирати очки, нарощуючи перевагу. Саме її й вдалося дотримати до кінця партії, яка завершилася з рахунком 25:18 на користь синьо-жовтих. Четверта ж партія була, мабуть, апогеєм конкурентної боротьби. Коментатор виділяв раз у раз дії на майданчику Василя Тупчія, який справді робив різницю. Але в один з моментів невдало приземлився та був замінений. Після цієї заміни хід партії не змінився: перевага кожної з команд, якщо лідер й змінювався, була мінімальною. Завершилася четверта партія все ж перемогою Туреччини. Титул залишається в Туреччини.

УКРАЇНА 1:3 ТУРЕЧЧИНА

(11:25 20:25 25:18 21:25)