Новини

27.06.2022

ДВІ УКРАЇНСЬКІ КОМАНДИ ЗДОБУЛИ СРІБНІ НАГОРОДИ У ПОЛЬЩІ

З 23 по 26 червня у польському місті Білосток пройшов етап Beach Pro Tour-2022.


Україна була представлена на цих змаганнях одразу трьома парами: Ангеліна Хміль \Тетяна Лазаренко, Сергій Попов \ Едуард Рєзнік, Денис Денисенко \ Владислав Ємельянчик.


Дівчата пройшли груповий раунд доволі впевнено. Спочатку на тай-брейку перемогли господарок турніру, далі у двох сетах команду з Литви. В результаті - перше місце у групі та пряма путівка до чвертьфіналу. В 1/4 фіналу українки розібралися з литовками, а у півфіналі - з польськими пляжницями.


Фінал був неймовірно напруженими: перший сет за американками, другий, з просто неймовірною інтригою - за українками, 36:34. Але на тай-брейку трохи більше сил було у суперниць з США.


Фінал

Khmil\Lazarenko (UKR) – Kraft\Stockman (USA) – 1-2 (17-21, 36-34, 11-15)На шляху пари Поров/Рєзнік до прямої путівки в чвертьфінал були волейболісти з Польщі та Греції.  2:0 у грі з греками та 2:1 проти господарів турніру. Далі була напружена боротьба за вихід у фінал. Українці провели два трисетових поєдинки, де вирвали перемогу у поляків та литовців.


У фіналі на Сергія та Едуарда чекали господарі майданчика, польська пара Szalankiewicz/Florczyk, яких вони вже перемагали на груповому етапі. Однак, цього разу польські волейболісти зробили роботу над помилками та чудово провели вирішальний матч, де здобули “суху” перемогу.


Фінал

Popov/Reznik (UKR) – Szalankiewicz/Florczyk (POL) – 0-2 (13-21, 18-21)

Інші Новини