13.11.2023

ДРУГА ПЕРЕМОГА «КАЖАНІВ» У ПОЛЬСЬКІЙ ПЛЮС ЛІЗІ

У польському Велюні, де цього сезону український клуб «Барком-Кажани» проводить свої «домашні» матчі, у 5-му турі Плюс Ліги львів'яни приймали команду «Слєпск Малоу» (Сувалки). Минулого сезону суперники зустрічалися двічі і обидва рази перемагали польські волейболісти 3:1 та 3:0. Тож у підопічних Угіса Крастіньша була хороша мотивація взяти реванш у цього колективу та здобути свою другу перемогу у нинішньому чемпіонаті Польщі.

Перші дві партії були рівними, де переможець визначався лише наприкінці. Спершу українці досягли успіху 25:23, а потім гості виявилися сильнішими 22:25.

Ключовим у цьому матчі став третій сет. Волейболісти «Баркома» постійно лідирували у рахунку, але гості зуміли наздогнати опонентів 14:14. Здавалося, що знову все вирішиться в останніх розіграшах, проте наша команда була іншої думки. Вона зробила чудовий спурт і повела 21:15. Поляки вже нічого не змогли вдіяти і партію взяли львів'яни 25:18.

А ось у четвертому сеті мало не сталося навпаки. У середині партії «Барком» знову пішов вперед та довів свою перевагу до чотирьох очок 22:18. Проте гості продовжували боротися і вирівняли становище 22:22. Далі українці виходили вперед на одне очко, а гравці «Слєпск Малоу» їх наздоганяли. Так тривало до рахунку 25:25, після чого Василь Тупчій та Лучано Палонськи забили два м'ячі – 27:25. Отже, реванш відбувся 3:1.

Найкращим гравцем матчу було визнано Василя Тупчія, який отримав спеціальний приз.

Чемпіонат Польщі з волейболу. Плюс Ліга. 5 тур

12 листопада. Велюнь. Польща

«Барком-Кажани» (Львів, Україна) – «Слєпск Малоу» (Сувалки) – 3:1 (25:23, 22:25, 25:18, 27:25)

«Барком-Кажани»: Денніс Петровс (набрав 3 очки), Лучано Палонськи (11), Владислав Щуров (2), Василь Тупчій (23), Ілля Ковальов (14), Мойзе Гуйє (14), Дмитро Канаєв (ліберо) – стартовий. На заміну виходили Олег Шевченко (6), Олексій Головень (0), Віталій Кучер (0), Богдан Мазенко (2), Ярослав Пампушко (ліберо).

Це вже друга перемога львівського клубу у 5 проведених матчах. Тепер у «Баркома-Кажани» стало 5 очок і він піднявся на 11 місце у турнірній таблиці Плюс Ліги. В 6-му турі 16 листопада українці зіграють на виїзді проти клубу «Алурон Варта» із міста Заверце.

Джерело: sport.ua