05.11.2022

«БАРКОМ-КАЖАНИ» УВІЙШЛИ В ПЕРЕМОЖНУ КОЛІЮ У ПЛЮС ЛІЗІ

У матчі 8-го туру польської Плюс Ліги українські «Барком-Кажани» зустрілися з командою «Чарні Радом». Перед цією виїзною грою львів’яни перебували у турнірній таблиці на передостанньому, 15-му, місці, маючи в активі 5 очок, а суперник розташувався на 12-му з 6-ма очками.

Як відомо, свою першу перемогу (3:2) «Барком-Кажани» здобули у попередньому турі – над командою «Скра» з Белхатува.

Плюс-Ліга. 8-ий тур

«Чарні Радом» - «Барком-Кажани» - 0:3 (20:25, 15:25, 22:25)

Перший сет краще розпочали поляки, але згодом львівська команда зуміла не тільки відігратися, але й вийти вперед і здобула перше очко. У другій партії домінували українці, які й перемогли з різницею у 10 очок. За схожим сценарієм розпочалася і третя партія, перевага «Баркому-Кажанів» спершу була значною, але далі «Чарні Радом» знайшли свою гру і зуміли навіть зрівняти рахунок, та фініш сету все ж був за українцями. Отож, поєдинок завершився першою «сухою» звитягою команди зі Львова у Плюс Лізі, яка дозволила їй піднятися на 12-те місце.