Новини

13.11.2022

«БАРКОМ-КАЖАНИ» ЛЕДЬ НЕ ЗДОЛАЛИ ЧИННОГО ПЕРЕМОЖЦЯ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

Фото: facebook.com/barkomkazhany


В 9-му турі польської Плюс-Ліги львівський клуб «Барком-Кажани» у Кракові приймав одну з найсильніших команд Європи - володаря титулу Ліги чемпіонів двох останніх сезонів «Заксу» з Кендзежин-Козле.


Плюс-Ліга. 9 тур

«Барком-Кажани» (Львів, Україна) – «Закса» (Кендзежин-Козле, Польща) – 2:3 (28:26, 17:25, 25:20, 21:25, 10:15)

«Барком-Кажани»: Артем Смоляр (набрав 7 очок), Мурат Єніпазар (5), Юліус Фіркаль (12), Владислав Щуров (9), Василь Тупчий (27), Йонас Квален (9), Дмитро Канаєв (ліберо) – стартовий. На заміну виходили Олексій Головень (1), Володимир Тевкун (1), Олег Шевченко (1), Богдан Мазенко (2), Віталій Кучер (1), Андрій Жуков (ліберо).


Гра вийшла тривалою та дуже цікавою. Львів'яни виграли першу та третю партії відповідно з рахунком 28:26 та 25:20. Гості виявилися сильнішими у другому та четвертому сетах – 17:25 та 21:25. Тому питання про переможця вирішувалося на тай-брейку.


До середини п'ятої партії на майданчику була абсолютно рівна гра, причому українці навіть частіше лідирували 4:2, 5:3, 6:5. А на зміну сторін суперники пішли з рахунком 7:8 на користь «Закси». Але далі у наших волейболістів, мабуть, просто не вистачило сил. Більш досвідчені поляки різко пішли вперед і досягли успіху 10:15.


Проте треба обов'язково подякувати наставнику львів'ян Угісу Крастиньшу та його підопічним за ті хвилини радості, які вони доставили своїм вболівальникам. Як зазначив сам наставник у нещодавньому ексклюзивному інтерв'ю нашому сайту, команда лише дебютує у такому сильному турнірі і поки що набирається досвіду. Тому найкращі часи у неї в чемпіонаті Польщі ще попереду. Додамо, що з 9 вже проведених матчів більше половини (5) «Барком» завершував з рахунком 3:2. Один раз виграв та чотири програв.


В поєдинку із «Заксою» найрезультативнішим у номінальних господарів майданчика став діагональний Василь Тупчий, який набрав 27 очок.


Після 9 турів в активі «Баркома-Кажанів» залишилося 9 очок і український клуб перебуває на 12 місці у турнірній таблиці серед 16 учасників.


А лідирує в чемпіонаті Польщі інший не менш відомий клуб «Ястржебскі Вегель», який виграв усі 9 матчів та набрав максимальні 27 очок. Саме з ним наступного туру зустрінуться львів'яни за тиждень у неділю 20 листопада.


Джерело: sport.ua

Інші Новини