20.11.2022

«БАРКОМ-КАЖАНИ» ДАЛИ БІЙ ЛІДЕРУ ПЛЮС ЛІГИ, АЛЕ ЗДОЛАТИ НЕ ЗУМІЛИ

Український волейбольний клуб «Барком-Кажани» у 10-му турі зустрівся у місті Ястшембє-Здруй з лідером польської Плюс Ліги – місцевою командою «Ястшембскі Венґель», яка здобула перемоги у всіх 9-ти попередніх матчах чемпіонату. Львів'яни ж до цієї гри посідали 12-те місце з 2-ма звитягами.

Успіхи сьогоднішнього суперника львів’ян вражають. Команда – неодноразовий чемпіон Польщі та призер першості, володар Кубка та Суперкубка країни, бронзовий медаліст Ліги чемпіонів 2014-го року. З 1997 року «Ястшембські Венґель» безперервно виступає у провідній лізі польського волейболу. У складі цієї команди: представники збірної Польщі – віцечемпіони світу Томек Форнал, Куба Попівчак; представники збірної Франції – олімпійські чемпіони Бенжамін Тоньютті, Стефан Буає, Тревор Клевено.

«Ястшембскі Венґель» (Польща) – «Барком-Кажани» (Україна) – 3:0 (25:14, 30:28, 25:20)

Якщо у першому сеті перевага господарів майданчика була відчутною, то у другій партії точилася надзвичайно непоступлива та драматична боротьба, причому значний проміжок часу попереду були представники України. Та кінцівку сету, що затягнулася, таки виграли поляки – 30:28. Досить рівна боротьба точилася і у третій партії – лідер здебільшого вів у рахунку з незначною перевагою, та під завісу сету досвідчені й імениті господарі таки зуміли нав'язати супернику свою гру і довели поєдинок до загальної перемоги.