Теніс/Настільний теніс

27.08.2024

ЮНИЙ УКРАЇНЕЦЬ - НА ПОДІУМІ ЄВРО З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

Юний українець - на подіумі чемпіонату Європи серед мінікадетів із настільного тенісу!

У французькому Страсбурзі відбувся Eurominichamp's, який вважається неофіційною континентальною першістю серед гравців 11 та 13 років.

Доволі потужно була на ньому представлена і Україна.

Вперше одразу троє наших юних гравців пробилися до чвертьфіналів, а саме хлопці у віковій групі 11 років.

Поступилися на цій стадії Іван Бур та Давід Дробов. Далі хлопці грали матчі за 5-8 місця, до того ж перший із них один проти одного. Зрештою Іван посів 8 позицію, Давід - 5-ту.

Першу ж медаль в історії для України на цьому старті здобув Марк Вороной.

У чвертьфіналі юний атлет переміг однолітка зі Швеції, а у півфіналі поступився італійцеві. Далі Марк змагався за третє місце чемпіонату і в результаті переміг у цій грі представника Ізраїлю.

Тож наш юний представник піднявся на п’єдестал, ставши бронзовим призером у своїй віковій групі.

Джерело: ukrsportbase