Новини

Теніс/Настільний теніс

30.09.2023

ВОЛЬОВА ПЕРЕМОГА МАРТИ КОСТЮК НА СТАРТІ ТУРНІРУ WTA 1000

Фото: Getty Images


Марта Костюк вдало розпочала виступи на турнірі WTA 1000 в Пекіні. У першому колі українська тенісистка переграла італійку Елізабетту Коччаретто за підсумками трьох сетів.


Відзначимо, що Костюк стала першою українкою, яка пройшла до другого кола турніру в Пекіні. До основної частини Відкритого чемпіонату Китаю також заявилося три тенісистки з України - Леся Цуренко та Ангеліна Калініна. Катерина Байндль пройшла до основи через кваліфікацію.


Щодо матчу Костюк, то вже після пів години на корті українка поступалася Коччаретто за сетами — 1:6 у першій партії. За рахунку 0:1 перша ракетка Італії виграла шість наступних геймів поспіль. Марта повернулася в гру в другому сеті, який розпочала з брейку. На сетболи тенісистка виходила вже за рахунку 5:3 на подачі суперниці та з першої спроби відновила паритет.


Костюк і Коччаретто двічі обмінялися брейками у вирішальній партії. Ключовим став десятий гейм на подачі італійки, в якому Костюк реалізувала свій перший матчбол. У підсумку, до наступного раунду крокує українка.


Матч тривав 2:28 години - Костюк реалізувала шість з дев'яти брейкпойнтів, пропустила один ейс від Коччаретто й припустилася дев'яти подвійних помилок.


WTA 1000. Пекін. 1/32 фіналу

Марта Костюк (Україна) — Елізабетта Коччаретто (Італія) — 2:1 (1:6, 6:3, 6:4)


Наступною суперницею Костюк стане сьома сіяна Онс Жабер, яка перше коло пропускала. Рахунок очних зустрічей — 1:0 на користь представниці Тунісу.


Джерело - Суспільне СпортПоділитися

572

https://www.limo.ua/uk https://ukrwrestling.com.ua/ https://www.facebook.com/profile.php?id=100064175558553

Інші Новини