Теніс/Настільний теніс

03.03.2024

СУПЕРКАМБЕК КОСТЮК! УКРАЇНКА ДОЛАЄ П'ЯТУ РАКЕТКУ СВІТУ І ВИХОДИТЬ У ФІНАЛ ТУРНІРУ В САН-ДІЄГО

Українська тенісистка Марта Костюк (WTA 34) пробилася у фінал хардового турніру WTA 500 у Сан-Дієго (США).

У півфіналі змагань українка у двох сетах обіграла 5-ту ракетку світу Джессіку Пегулу (США).

WTA 500 Сан-Дієго. Хард. 1/2 фіналу

Джессіка Пегула (США) [1] – Марта Костюк (Україна) [6] – 6:7 (4:7), 1:6

У першій партії українка програвала 1:5, але зуміла повернутися в гру та переломити хід поєдинку.

Це була третя зустріч тенісисток. Костюк уперше виграла очний поєдинок у Джессіки.

У фіналі 500-тисячника у США Марта зіграє проти Кеті Бултер, яка раніше у своєму півфінальному матчі закрила Емму Наварро.

Марта провела 6-й півфінальний матч і вдруге у кар'єрі вийшла у фінальний поєдинок.

На своєму шляху до поєдинку за трофей Костюк пройшла Енн Лі, Тайлу Престон, анастасію павлюченкову та тепер Джессіку Пегулу. Рік тому українка стала чемпіонкою турніру в Остіні.

Джерело: sport.ua