Теніс/Настільний теніс

02.02.2024

ЩЕДРИЙ ВРОЖАЙ МЕДАЛЕЙ ЗІБРАЛИ УКРАЇНСЬКІ ТЕНІСИСТИ-ПАРАЛІМПІЙЦІ В ЄГИПТІ

Потужно виступила на міжнародному турнірі в єгипетській Гізі українська паралімпійська збірна з настільного тенісу, здобувши загалом 10,5 нагороди (у парах із представниками інших країн спортсменам зараховується 0,5 медалі).

Олександр Єзик став чемпіоном в індивідуальних змаганнях (клас 2) та у парі зі словаком (MD4).

Лев Кац переміг в особистих (клас 9) та парних змаганнях із Іваном Маєм (MD18).

Май також став бронзовим призером (клас 9).

Золото здобули Наталя Косміна у парі з японкою (WD22) та Валерій Власенко з представником цієї ж країни (MD22).

Косміна та Власенко також разом змагалися у міксті (XD22), де вибороли бронзову медаль.

Золото здобув ще один змішаний дует - Ірина Шинкарьова та Іван Май (XD20).

Марина Литовченко стала віцечемпіонкою в особистих змаганнях (клас 6), міксті з Левом Кацом (XD17).

Також Литовченко та  Шинкарьова піднялися на другу сходинку п'єдесталу у парі (WD20).

Джерело: ukrsportbase