Теніс/Настільний теніс

18.01.2023

НА AUSTRALIAN OPEN АНГЕЛІНА КАЛІНІНА ЗАВДАЛА ПОРАЗКИ ДВОРАЗОВІЙ ПЕРЕМОЖНИЦІ ВІМБЛДОНА!

Українська тенісистка Ангеліна Калініна (№39 WTA) здобула ще одну перемогу на Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу.

У другому раунді українка переграла Петру Квітову із Чехії (№15 WTA).

Australian Open. Друге коло

Ангеліна Калініна (Україна) - Петра Квітова (Чехія) - 7:5, 6:4

Калініна добре розпочала матч і у першому геймі мала брейкпойнт, який залишився нереалізованим. Українці доводилося дуже багато відпрацьовувати на ногах, саме за рахунок високої швидкості переміщення кортом вона могла компенсувати переваги суперниці в ігрових та технічних аспектах. Квітова виглядала непогано, але українка часто нав'язувала їй свою гру, затягуючи розіграші.

Одним із найголовніших геймів у першому сеті став шостий, коли українці вдалося відіграти два брейкпойнти чешки. Після цього саме Ангеліна захопила ініціативу, реалізувала прихований сетбол та вийшла подавати на партію у десятому геймі. Квітова, яка вже важко дихала, все ж таки зуміла відбити перший удар і була готова першою взяти шосте очко. 11-й гейм на її подачі тривав понад 15 хвилин і суттєво вплинув на долю всього матчу. Чешка довго трималася, але невимушені помилки ставалися все частіше. У результаті Калініна реалізувала п'ятий брейкпойнт. З другого разу подати на сет вдалося краще, особливо порадувало завершення ейсом.

У другій партії перевага українки була вже помітнішою. Вона практично не мала проблем на своїй подачі, а Квітовій доводилось часто відігрувати брейкпойнти. Довгий час їй вдавалося це зробити, але з рахунку 4:4 Калініна виграла вісім очок поспіль, неймовірно потішивши українських уболівальників.

Українка провела 16-й матч проти представниць топ-20 і виграла п'ятий поєдинок, на мейджорах це найбільш рейтингова перемога Калініної. Також Ангеліна вперше у кар'єрі пробилася до третього раунду турніру Grand Slam.

У третьому колі Калініна зіграє з чешкою Барборою Крейчиковою (№23 WTA), яка перемогла Клару Бюрель з Франції (№130 WTA).

Джерело: sport.ua