Новини

Теніс/Настільний теніс

06.04.2022

МЄДВЄДЄВА ВИКИНУТЬ З ВІМБЛДОНУ?

Експершу ракетку світу, росіянина Даніла Мєдвєдєва можуть відсторонити від участі на Вімблдоні через повномасштабне вторгнення росії в Україну. Принаймні, це інформує авторитетне британське видання "The Telegraph".


Персональний бан російський тенісист може отримати завдяки незалежному статусу Всеанглійського клубу - організації, яка займається проведенням Вімблдону. Мєдвєдєва можуть відсторонити від турніру без загрози судових розглядів на відміну від інших турнірів, які входять до календаря туру ATP.


Дедлайн реєстрації учасників Вімблдону закінчується у середині травня, тому рішення організаторів турніру може бути ухвалене у найближчі кілька тижнів. Цікаво, що російський тенісист може пропустити Вімблдон через проблеми зі здоров'ям. Він анонсував, що найближчим часом на нього очікує операція через видалення грижі.


Нагадаємо, що з перших днів так званої спецоперації, як заявляє росія, а насправді неоголошеної повномасштабної війни росії Україні, Медведєв прибрав прапор росії зі свого профілю Instagram.


Цікавою була реакція російського тенісиста на запитання, що він думає про широкомасштабне військове вторгення (війну) росії з Україною.


"Моє послання завжди одне й те саме - я хочу миру у всьому світі. Вважаю, що кожен тенісист скаже те саме", - сказав інформагентству "Reuters" Мєдвєдєв.

Інші Новини