Новини

15.09.2022

КУБОК ДЕВІСА: ПЕРЕМОГИ ВІДКЛАЛИ НА ЗАВТРА?У столиці Литви Вільнюсі відбулися два перші поєдинки матчевої зустрічі збірних України та Угорщини в рамках Першої світової групи Кубка Девіса. Суперники борються за путівку у кваліфікацію фіналу турніру.


Спершу В’ячеслав Бєлінський (ATP №605) помірявся силами з Мартоном Фучовічем (ATP №91). Перемогу здобув угорський тенісист – 6:3, 6:1, хоча за ходом поєдинку українець показав непогану гру і характер, відігравши в одному з епізодів 3 матч-боли на подачі суперника.


Далі на корті зійшлися Владислав Орлов (ATP №530) та Жомбор Пірош (ATP №159). Матч завершився на користь угорця – 6:2, 6:2.


Завтра, 16 вересня, пройдуть ще дві гри. В одиночному розряді: Владислав Орлов – Мартон Фучовіч, у парному: Владислав Манафов / Ілля Білобородько – Мартон Фучовіч / Фабіан Марожан.


Роджер Федерер оголосив про завершення кар’єри
Сьогодні надійшла ще одна важлива звістка. Один із найуспішніших тенісистів в історії швейцарець Роджер Федерер повідомив, що завершить кар’єру участю у Кубку Лейвера наступного тижня в Лондоні.


Федерер так прокоментував своє рішення: 


– Як багато хто з вас знає, останні три роки принесли мені випробування у вигляді травм і операцій. Я багато працював, щоб повернутися до повної конкурентоспроможної форми. Але я також знаю можливості та обмеження свого тіла, і останнім часом це послання мені було чітким. Мені 41 рік. За 24 роки я зіграв понад 1500 матчів. Теніс поставився до мене великодушніше, ніж я міг мріяти, і тепер я повинен зрозуміти, що настав час завершити свою змагальну кар'єру.


Федерер 20 разів тріумфував на турнірах Великого шолома в одиночному розряді, перемагав на Олімпіаді-2008 у парному. Загалом здобув 103 титули.

Інші Новини