Теніс/Настільний теніс

22.01.2024

ЕЛІНА СВІТОЛІНА ЗНЯЛАСЯ З МАТЧУ 1/8 ФІНАЛУ AUSTRALIAN OPEN

Еліна Світоліна (№23 WTA) завешила виступи на ВІдкритому чемпіонаті Австралії з тенісу.

Українська тенісистка знялася з поєдинку 1/8 фіналу Australian Open проти чешки Лінди Носкової (№50 WTA).

За рахунку 0:2 в 1-му сеті Еліна Світоліна попросила медичний тайм-аут через проблеми зі спиною, однак після наступного гейму була змушена знятися з гри.

Матч тривав 20 хвилин. За цей час Світоліна не виконала жодного удару навиліт та припустилася 10 невимушених помилок.

Нагадаємо, вперше в історії Україна буде представлена двома тенісистками у чвертьфіналі турніру серії Grand Slam – Даяна Ястремська (№93 WTA) обіграла білоруску Вікторією Азаренко (№22 WTA) (7:6(6), 6:4), а Марта Костюк (№37 WTA) перемогла росіянку Марію Тимофеєву (№170 WTA) (6:2, 6:1).