Новини

Теніс/Настільний теніс

17.06.2024

УКРАЇНА ОТРИМАЛА ЧЕТВЕРТУ ПЕРЕПУСТКУ В ОДИНОЧНОМУ РОЗРЯДІ ТЕНІСНОГО ТУРНІРУ ОЛІМПІАДИ 2024

Фото: AP Photos


Україна отримала четверту перепустку на Олімпіаду-2024 у тенісі: Ангеліна Калініна зіграє в одиночному розряді. Вона вперше виступить на Олімпійських іграх. Міжнародна федерація тенісу підтвердила участь спортсменки на турнірі.


Жіноча збірна України з тенісу матиме максимальну квоту в одиночному розряді на Олімпійських іграх-2024. На турнірі у Парижі зіграють чотири українські тенісистки  максимально можлива кількість, про це повідомляє НОК України.


Останньою представницею України, що отримала право зіграти на Олімпіаді в одиночній сітці стала Ангеліна Калініна. Участь тенісистки мала бути підтверджена Міжнародною федерацією тенісу, оскільки вона не виконала необхідної умови щодо достатньої кількості матчів за національну команду в олімпійський цикл.


Україну на Олімпіаді-2024 у жіночих турнірах представлять: 

одиночний турнір: Марта Костюк, Еліна Світоліна, Даяна Ястремська, Ангеліна Калініна

парний турнір: Людмила Кіченок, Надія КіченокТакож у НОК України повідомили, що очікують підтвердження щодо участі у парному турнірі ще одного тандему українок. Раніше капітан жіночої збірної України з тенісу Михайло Філіма повідомляв, що другу пару тенісисток сформують з тих гравчинь, що відібралися на Олімпіаду-2024 в одиночній сітці.


Джерело: suspilne.media

Поділитися

206

https://www.limo.ua/uk https://ukrwrestling.com.ua/ https://www.facebook.com/profile.php?id=100064175558553

Інші Новини