Теніс/Настільний теніс

16.05.2023

АНГЕЛІНА КАЛІНІНА ВПЕРШЕ В КАР'ЄРІ ВИЙШЛА У ПІВФІНАЛ ТУРНІРУ WTA 1000 В РИМІ

Ангеліна Калініна здобуває вольову перемогу у чвертьфіналі турніру WTA 1000 в Римі. Українська тенісистка в найдовшому матчі сезону здолала бразилійку Беатріс Хаддад Майю (№15 WTA).

У стартовій партії Калініна двічі вела в рахунку з двома брейками, але бразильська тенісистка змогла перевернути гру після медичного тайм-ауту. Після повернення Хаддад Майя виграла 4 з 5-ти наступних геймів і виявилась сильнішою в тайбрейку.

У другому сеті Калініна знову вигравала (2:0, 4:2), проте одразу віддала свою подачу. В 12 геймі на прийомі при рахунку 6:5 Ангеліна мала 2 сет-поінти, проте знову не реалізувала їх.  На тай-брейку українська тенісистка поступалась 4:5 з міні-брейком, однак змогла перевернути гру й закрити - 8:6. Зрештою, матч перейшов у вирішальний, третій сет.

У третьому сеті за рахунку 1:0 була перерва, пов'язана з дощем. Зазначимо, що на той момент тенісистки перебували на корті понад 3 години. Після відновлення гри Калініна поступалась із рахунком 3:0. Проте, в наступних брейках українка перемогла та зрівняла - 3:3. У 7-му геймі Калініна зробила ще один брейк із другої спроби та вийшла вперед - 4:3.  У підсумку, Калініна перемогла - 6:3.

Зрештою матч закінчився перемогою Калініної - гра тривала 3:41 години. Для тенісисток це була 4 зустріч, Ангеліна виграла всі матчі.  У півфіналі турніру українка зіграє проти росіянки Вероніки Кудерметової, яка виступає без прапора.

WTA 1000 Рим. Чвертьфінал

Беатріс Хаддад Майя (Бразилія)  – Ангеліна Калініна (Україна) – 7:6 (7:2), 6:7 (6:8), 3:6