Новини

Теніс/Настільний теніс

16.01.2023

ЯРОСЛАВ ЖМУДЕНКО – СРІБНИЙ ПРИЗЕР КОНТЕНДЕРА В ДУРБАНІ!


Федерація настільного тенісу України повідомила про дуже гідний результат, якого досягнув українець Ярослав Жмуденко на Контендері з настільного тенісу в південноафриканському Дурбані. Український тенісист зійшов на другу сходинку п'єдесталу, поступившись у фінальному поєдинку титулованому тенісисту з Бразилії Хуго Кальдерано (7 ракетка світу).


Хуго Кальдерано проявив найкращі свої якості і продемонстрував гру супер класу. Сьома позиція у світовому рейтингу підтверджує його високу репутацію. Кар’єра Кальдерано в останні роки стрімко розвивалася. Хоча Хуго представляє країну, де не було великих традицій настільного тенісу, та він зміг прорватися до вершини світового тенісу. Це відбулося завдяки його таланту, мужності, наполегливості.


Ярослав Жмуденко чимось нагадує Хуго Кальдерано, у нього твердий та вольовий характер. Протягом останнього року він значно додав у майстерності, зростала якість його гри від Контендера до Контендера. Дурбан став місцем, де він зумів продемонструвати значний прогрес, якого досягнув завдяки наполегливим тренуванням. І яскравий результат прийшов!


За час, що тривав фінальний поєдинок у Дурбані за участі українського тенісиста, слово «Юкрейн» англомовний коментатор повторював майже щохвилини, і тепер ще більше людей у світі дізналися про Україну та про її мужніх і талановитих людей!


Слава Україні! Ми переможемо!


Джерело: Федерація настільного тенісу України

Інші Новини