Новини

Теніс/Настільний теніс

15.09.2023

УКРАЇНА ЗАВЕРШИЛА ВИСТУПИ НА ЄВРО-2023 З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ


У Мальме (Швеція) нещодавно розпочався плейоф-раунд важливої командної континентальної першості з настільного тенісу, переможець якої отримував перепустку на Олімпійські ігри в Парижі. Україна була представлена двома командами - чоловічою та жіночою.


На старті Євро 24 збірні були розбиті на 8 тріо - лише 2 команди з групи проходили далі. Нагадаємо, що українські команди змогли впоратися з цим завданням завдяки другим місцям - дівчата поступилися у доволі близькому матчі Угорщині (2:3), а чоловіки проявили характер проти талановитої французької команди (1:3). Незважаючи на поразки, у наступному матчі наші збірні не лишили шансів своїм суперникам: жіноча команда виграла Бельгію (3:0), а чоловіча - Сербію (3:0). Це дозволило Україні вийти до 1/8 фіналу.


Початкова стадія плей-оф чемпіонату Європи стала завершальною для обох українських команд, адже жереб звів Україну в обох розрядах з головними фаворитами турніру - Німеччиною. Як хлопці, так і дівчата не змогли зачепитися бодай за один виграний матч, тому поступилися 0:3 і участь на КЧЄ припинили.


З високою ймовірністю українські команди не будуть представлені на Командному чемпіонаті світу, адже від Європи туди відберуться усі чвертьфіналісти, а також 4 найкращі команди з тих, що програли в 1/8 за рейтингом (на цей момент у жіночих командах такими є Угорщина, Люксембург, Австрія та Польща: у чоловічих - Словенія, Англія, Словаччина та Польща). Це також означає, що Україна не буде представлена в командній першості на майбутніх Олімпійських Іграх.


Джерело - @ukrsportbase

Інші Новини