Новини

16.06.2024

Є ДРУГА ЛІЦЕНЗІЯ УКРАЇНИ У СТРІЛЬБІ З ЛУКА НА ІГРИ В ПАРИЖІ!

Фото: Getty Images


Україна здобула другу ліцензію на Олімпійські ігри-2024 в стрільбі з лука. Неіменну путівку до Парижа в особистому жіночому турнірі здобула Вероніка Марченко.


Заключним етапом відбору на Олімпіаду в стрільбі з лука слугує кваліфікаційний турнір в турецькій Анталії. Ліцензії на ньому розігруються в чотирьох дисциплінах: одиночному й командному розрядах серед чоловіків та жінок.


У змаганнях неділі, 16 червня, українці було достатньо виходу до чвертьфіналу, аби виграти одну з восьми ліцензій. Подолавши кваліфікацію із четвертим топрезультатом, на старті плей-оф Марченко здолала представницю Словаччини Тінкару Кардінар — виграла всі три раунди із загальним рахунком 6:0.


Це - друга путівка України в стрільбі з лука, після ліцензії Михайла Усача в одиночних змаганнях серед чоловіків.Україна увосьме буде представлена на Олімпіаді у жіночих особистих змаганнях - досі "синьо-жовті" жодного разу не пропускали Ігри в цьому розряді.


Ліцензія Марченко стала для України вже 109-ю перед Олімпіадою-2024. В Парижі "синьо-жовті" будуть представлені у 20 видах спорту.


Джерело: suspilne.media

Поділитися

163

https://www.limo.ua/uk https://ukrwrestling.com.ua/ https://www.facebook.com/profile.php?id=100064175558553

Інші Новини