Новини

05.10.2023

ВІТАЄМО ПЕТРА АДАМИКА!Сьогодні, 5 жовтня, свій 54-ий День народження святкує президент Федерації регбі Львівщини, віцепрезидент Федерації регбі України Петро Адамик.


Петро Михайлович – Людина, яка не словом, а справами допомагає львівському спорту, зокрема регбі. Петро Адамик за майже 20 років зробив для львівського регбі надзвичайно багато. Яскраве цьому підтвердження – результати команд у чемпіонаті, Кубку України та на міжнародних стартах.


Петро Адамик також був одним з головних ініціаторів створення КІВСу – успішного проекту ЛМР (Клуб ігрових видів спорту), де, окрім регбі, розвивають футзал, баскетбол, гандбол, волейбол та водне поло.


Увесь колектив спортивного медіа Kamp-Sport вітає Петра Михайловича з уродинами. Бажаємо Вам міцного-міцного здоров’я, безмежного щастя, сімейного затишку та лише приємних новин у житті. Бажаємо і надалі продовжувати хороші справи робити тихо, а саме підтримувати український спорт в непростий для країни час, а також наших воїнів (серед них чимало регбістів), завдяки яким у Львові чи в інших містах України спорт може розвиватися.


Многая літа!

Інші Новини