Новини

10.07.2024

УКРАЇНСЬКІ ЮНІОРИ ГОТУЮТЬСЯ ДО ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ З РЕГБІЛІГ


Зовсім скоро у сербському Белграді розпочнеться відкритий чемпіонат Європи з регбіліг серед юніорів до 19 років.


5-го липня на Закарпатті розпочався заключний навчально-тренувальний збір Національної юніорської збірної команди України з регбіліг з підготовки до Чемпіонату Європи серед юніорів до 19 років. 12-го липня "синьо-жовті" вирушать до Сербії, де й відбуватиметься континентальна першість.


Під керівництвом тренерів Ігоря Юркіна (м. Покровськ Донецької області), Олександра Скорбача, Дмитра Семеренка (м. Харків), Володимира Радчика (м. Рівне), Валентина Корчака (м. Львів) та медичним наглядом тренера-лікаря Костянтина Скрипниченка (м. Харків) в НТЗ беруть участь 26 спортсменів з 9 українських міст: Львова, Івано-Франківська, Рівного, Тернополя, Києва, Харкова, Кривого Рогу та Покровська і Селидове Донецької області.Безпосередньо в Белграді до українських гравців і тренерів-співвітчизників приєднаються австралійські гравці, допущені Європейською Федерацією Регбіліг за їх українською спадщиною (батьки чи дідусі українці), та головний тренер наших збірних команд - Деніел Бердшоу (Австралія).


Така збірна команда України з регбіліг - із залученням закордонних фахівців, буде виступати вперше в історії! Суперниками України на чемпіонаті Європи будуть збірні Англії, Франції, Шотландії, Сербії та США.

Поділитися

108

https://www.limo.ua/uk https://ukrwrestling.com.ua/ https://www.facebook.com/profile.php?id=100064175558553

Інші Новини