Новини

17.05.2023

РЕГБІЛІГ-9. У ЛЬВОВІ – СТАРТ ПРЕМ’ЄРНОГО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ


У суботу, 20 травня, у Львові на стадіоні «Юність» відбудеться перший тур прем’єрного чемпіонату України з регбіліг-9. Згідно положення змагань, перший чемпіонат України з регбіліг-9 відбудеться у два тури. Після змагань у Львові команди визначать сильнішого у Хмельницькому. Другий і водночас заключний тур чемпіонату відбудеться 17 червня.


Участь у чемпіонаті України, який відбудеться у два тури, візьмуть шість команд: Легіон ХІІІ (Харків), КІВС – Lviv Tigers (Львів), ДЮСШ-2-Станіславів (Івано-Франківськ), Khmelnytskyi Eagles (Хмельницький), Збірна Донецької області, Збірна м. Києва Kyiv Rhinos .


Оскільки чемпіонат України з регбіліг-9 проводиться вперше, перед початком змагань буде сліпий жереб, який у першому турі розділить команди на дві групи. У кожній з них гратимуть по три команди. Кращі дві команди з кожної групи вийдуть до півфіналів (А1-Б2, А-2, Б-1), команди, що посіли останні місця в групах зіграють у матчі за 5-те місце. Команди, що програють у півфіналах, зіграють у матчі за третє місце, а переможці півфіналів зіграють у фіналі.


Класифікація балів за місця у турі:

1 місце – 6 балів

2 місце – 5 балів

3 місце – 4 бали

4 місце – 3 бали

5 місце – 2 бали

6 місце – 1 бал


Також цього року відбудеться кубок України з регбіліг-9. Він відбудеться у Львові 26 серпня. В цей день і визначиться володар Кубка України. Нагадаємо, минулого року на стадіоні «Юність» у Львові вперше у цих змаганнях тріумфували Lviv Tigers.


Учасники чемпіонату України з регбіліг-9


Lviv Tigers (Львів)Легіон XIII (Харків) Khmelnytskyi Eagles (Хмельницький)ДЮСШ-2-Станіславів (Івано-Франківськ)Збірна м. Києва Kyiv RhinosЗбірна Донецької областіKamp-Sport

Інші Новини