Новини

04.07.2023

ДВОЄ ГРАВЦІВ "СОКОЛА" ЧЕРЕЗ ТРАВМИ НЕ ЗІГРАЮТЬ ЗА ЗБІРНУ УКРАЇНИ


Двоє гравців львівського "Сокола" Данило Козак та Даниїл Гапон не зможуть допомогти національній збірній України з регбі-7 на другому турі чемпіонату Європи у дивізіоні Trophy, що стартує у Будапешті 7 липня. Данило Козак, дебютувавши за збірну України з регбі-7 на першому турі чемпіонату Європи в Загребі, отримав травму, через яку не зможе зіграти у Будапешті. Ще один гравець львівського "Сокола" Даниїл Гапон травмувався під матчів чемпіонату України і також пропустив перший тур чемпіонату Європи у Загребі. Пропустить Даниїл і другий тур чемпіонату Європи в Будапешті. 


Щодо команди дівчат, то виклик до національної збірної України отримала гравчиня КІВС-Левиці Наталя Козачук (на фото).   Наталя чудово себе проявила під час матчів першого туру у Загребі. Нагадаємо, у першому туру чемпіонату Європи з регбі-7 у дивізіоні Trophy, що відбувся у Загребі, чоловіча та жіноча збірна України стали переможцями. 


ЧОЛОВІКИ


На груповому етапі у Будапешті чоловіча збірна України боротиметься за путівки до 1/4 фіналу з командами Латвії, Польщі та Болгарії.


Група «А»: Україна, Латвія, Польща, Болгарія.


Календар ігор за участі збірної України:


8 липня


10.00 (за Києвом) Україна - Болгарія


14.30 Україна - Польща


19.22 Україна - Латвія


Група «В»: Хорватія, Швейцарія, Люксембург, Молдова.


Група «С»: Швеція, Угорщина, Данія, Ізраїль.


До 1/4 фіналу виходять збірні, які посядуть в своїх групах перше та друге місця, а також дві найкращі команди, які фінішують третіми.


ЖІНКИ


В групі «А» з найкращою командою стартового туру - Україною – зіграють команди Австрії, Угорщини та Болгарії.


Група «А»: Україна, Австрія, Угорщина, Болгарія.


Календар ігор за участі збірної України:


7 липня


12.58 (за Києвом) Україна - Болгарія


16.20 Україна - Угорщина


18.58 Україна - Австрія


Група «В»: Туреччина, Латвія, Ізраїль, Норвегія. 


Група «С»: Фінляндія, Грузія, Данія, Молдова.


До 1/4 фіналу виходять збірні, які посядуть в своїх групах перше та друге місця, а також дві найкращі команди, які фінішують третіми.

Інші Новини