Новини

03.05.2024

УКРАЇНСЬКІ ВЕСЛУВАЛЬНИКИ ЗМАГАТИМУТЬСЯ НА ЛІЦЕНЗІЙНОМУ ТУРНІРІ ДО ОЛІМПІАДИ. ХТО У СКЛАДІ ЗБІРНОЇ

Фото: Canoe Europe


Збірна України з веслування на байдарках і каное виступить на європейському кваліфікаційному турнірі до Олімпіади-2024. Змагання пройдуть в угорському Сегеді 8-9 травня.


Склад збірної на відбірковий турнір визначився за підсумками Кубка України-2024. За результатами виступів на змаганнях в Умані у заявку потрапили 10 спортсменів у семи екіпажах, які боротимуться за олімпійські ліцензії.


За перепустку у Париж, зокрема, змагатимуться срібна призерка Ігор-2020 Анастасія Рибачок, дворазові учасники Олімпіади Павло Алтухов та Марія Повх, чемпіони світу Віталій Вергелес і Андрій Рибачок.


Склад України на європейський кваліфікаційний турнір


Чоловіки

Каное-одиночка (1000 м): Павло Алтухов

Каное-двійка (500 м): Віталій Вергелес, Андрій Рибачок

Байдарка-одиночка (1000 м): Владислав Волошин

Байдарка-двійка (500 м): Данііл Платаш, Владислав Лисяний


Жінки

Каное-одиночка (200 м): Анастасія Рибачок

Байдарка-одиночка (500 м): Марія Повх

Байдарка-двійка (500 м): Людмила Кукліновська, Ганна ПавловаВ одиночках олімпійські ліцензії здобудуть володарі перших і других місць, у двійках — лише переможці. Це останній відбірковий турнір на Олімпіаду у каное-спринті.


До європейського кваліфікаційного турніру допустили й спортсменів з росії та білорусі. Вони виступлять у "нейтральному" статусі.


Україна наразі здобула сім перепусток на Олімпіаду-2024 з веслування на байдарках і каное.


Після європейського кваліфікаційного турніру у Сегеді відбудеться Кубок світу з веслування на байдарках та каное (10-12 травня) та чемпіонат світу з параканое (9-11 травня).


Джерело: suspilne.media

Інші Новини