Новини

28.04.2024

УКРАЇНСЬКІ ВЕСЛУВАЛЬНИКИ КОВАЛЬОВ І ХМАРА ВДРУГЕ ВИГРАЮТЬ КВАЛІФІКАЦІЮ І ВИСТУПЛЯТЬ НА ІГРАХ-2024!


Станіслав Ковальов та Ігор Хмара другий цикл поспіль виграють Європейську кваліфікаційну регату з академічного веслування та виступлять на Олімпійських Іграх-2024!


Завершилася відбіркова регата до Олімпійських Ігор-2024 в академічному веслуванні для європейських екіпажів. Україна раніше завоювала ліцензію в жіночому одномісному човні, а останніми надіями на здобуття заповітної путівки на цьому турнірі був екіпаж Станіслава Ковальова та Ігоря Хмари (двійка парна легкої ваги). 


Бронзові призери Чемпіонату світу-2022 з першого заїзду показали, що налаштовані на боротьбу до останнього: навіть програючи бельгійському екіпажу в попередньому заїзді досить багато по дистанції, на останній 500-метрівці вони змогли наздогнати і випередити опонентів, отримавши пряме місце у фіналі А. Однак сьогодні Станіслав та Ігор лідирували на кожній з позначок та змогли не просто потрапити до двійки найкращих команд цього змагання, а й виграти золото. Це означає, що вдруге поспіль на Олімпійських Іграх ми побачимо чоловічу двійку парну легкої ваги. Варто зазначити, що цей екіпаж не буде в програмі Олімпійських Ігор-2028, тож для представників цього виду Париж буде останньою можливістю для здобуття нагород.Вітаємо Станіслава Ковальова та Ігоря Хмару з тріумфом!


Джерело: ukrsportbase

Інші Новини