Новини

09.05.2024

МАЄМО ПРЕДСТАВНИЦТВО УКРАЇНИ ЩЕ В ОДНОМУ ВИДІ ОЛІМПІЙСЬКОЇ ПРОГРАМИ

Фото: ICF


Під час Європейської олімпійської кваліфікації з веслування на байдарках і каное, що проходить в угорському Сегеді, ледь не виник скандал на рівному місці: українська веслувальниця Анастасія Рибачок не вийшла на старт заїзду каное-одиночок на 200 метрів!


Головний тренер національної збірної команди України Ігор Нагаєв (водночас Team Leader на цих змаганнях) пояснив: "Організатори не допустили Анастасію до олімпійської кваліфікації, оскільки Україна вже має ліцензію в цьому виді програми! Міжнародна федерація каное (ICF) допустила непорозуміння, не повідомивши завчасно Федерацію каное України про здобуття ліцензії в С1 200м. І хоча ICF прийняла нашу заявку на участь Анастасії Рибачок в кваліфікації С1 200м, за 5 хвилин до старту її заїзду виявилось, що Україна вже отримала олімпійську ліцензію в цьому виді".


Таким чином, національна збірна команда з веслування на байдарках і каное станом на ранок 9 травня 2024 року має можливість представляти Україну на Олімпіаді-2024 в таких видах програми: чоловіча К4 500м, чоловіча К2 500, жіноча С2 500м, жіноча С1 200м. При цьому, не більше 6-ти спортсменів можуть брати участь в олімпійських перегонах.Європейська олімпійська кваліфікація в Сегеді завершиться ввечері 9 травня.


Джерело: ukr-canoe.com.ua

Інші Новини