Новини

01.07.2023

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2023 З ВЕСЛУВАННЯ ВІДБУДЕТЬСЯ БЕЗ росіян і білорусів


Німеччина НЕ ДОПУСКАТИМЕ російських та білоруських веслярів до участі в чемпіонаті світу!


Про це Федерацію каное України повідомили колеги з Федерації каное Німеччини. 


У зверненні сказано, що "Рада директорів Німецької федерації каное (DKV BoD) продовжує найрішучіше засуджувати загарбницьку війну проти України, яку Росія веде за підтримки Білорусі з лютого минулого року. Рада директорів DKV продовжує підтримувати прийняте з минулого року рішення не допускати російських і білоруських спортсменів до міжнародних спортивних змагань."


Німецькі колеги керувались дуже простою логікою: найперше правило подібних заходів - це безпека учасників. А, як відомо вже тепер в цілому світі, де є росіяни, там небезпечно.


DKV: "Щоб забезпечити безпечну участь усіх міжнародних спортсменів у міжнародних змаганнях, що відбуваються під егідою DKV, наші організатори повинні вжити спеціальних заходів для захисту кожного. Після інтенсивного обстеження об’єктів спільно з організаторами в Аугсбурзі та Дуйсбурзі та щодо комплексного захисту спортсменів, персоналу та глядачів ми дійшли висновку, що ми не можемо забезпечити безпеку змагань, якщо дозволимо російським та білоруським спортсменам брати участь у будь-якій формі. Якби їх допустили, не було б гарантовано не лише безпеку всіх, але й чесну конкуренцію для всіх інших націй.."


Як висновок, "Федерація каное Німеччини за погодженням з місцевими організаторами заявила ICF, що жодні окремі та нейтральні спортсмени не будуть допущені до змагань у Німеччині".


Джерело - Федерація каное України

Інші Новини