29.03.2025
Фото: Федерація художньої гімнастики України
Таїсія Онофрійчук втретє поспіль здобула "золото" у багатоборстві на етапі Гран-прі з художньої гімнастики!
Збірна України з художньої гімнастики здобула подвійний подіум на третьому етапі Гран-прі в французькому Тьєні. У багатоборстві серед жінок золоту та бронзову медаль виграли Таїсія Онофрійчук та Поліна Каріка відповідно.
На попередніх двох етапах змагань у багатоборстві Україна здобула три медалі: два поспіль "золота" у 16-річної Таїсії Онофрійчук, а також "срібло" Поліни Каріки в Тарту.
В Тьєні серед 22 учасниць кваліфікації етапу — три українки: крім Онофрійчук та Каріки, також взяла участь Анастасія Ікан.
На етапі третьому етапі Гран-прі в Тьєні Онофрійчук показала найкращий результат у кваліфікації всіх чотирьох дисциплін змагань — обручі (30.005 бала), стрічці (28.350 бала), булав (29.367 бала) та м'ячі — 27.484 бала.
Загалом за чотири кваліфікації Таїсії отримала від суддів 115.251 бала, завдяки чому вона виграла "золото" багатоборства. Бронзову медаль здобула ще одна українка — Каріка з результатом в 107.301 бала.
Анастасія Ікан стала четвертою у багатоборстві, посівши третє місце в кваліфікації м'яча й п'яте — у стрічці.
Гран-прі з художньої гімнастики (Тьєн, Франція). Особисте багатоборство
1. Таїсія Онофрійчук (Україна) — 115.251 бала
2. Тара Драгас (Італія) — 108.252
3. Поліна Каріка (Україна) — 107.301
4. Анастасія Ікан (Україна) — 106.418
Для Онофрійчук це третя поспіль перемога у жіночому єдиноборстві змагань, а також сьома — загалом у сезоні. Вона також двічі виграла "золото" у вправах з булавами й одного разу у вправах з обручем та м'ячем.
"Бронза" Каріки — друга нагорода у двоборстві змагань й шоста загалом на Гран-прі сезону: також вона вигравала золоту медаль у вправах з м'ячем, срібну медаль у вправах з булавами й стрічками в Тарту, а також "бронзу" у вправах з м'ячем в Марбельї.
Таїсія Онофрійчук кваліфікувалася до всіх фіналів у окремих видах. Також Поліна Каріка виступатиме у вирішальному раунді вправах з обручем й булавами, а Анастасія Ікан — у фіналі вправ з м'ячем та стрічкою. Фінали усіх видів відбудуться у неділю, 30 березня.
Джерело: suspilne.media