Новини

Інші види спорту

27.01.2023

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗАПРОСИВ ПРЕЗИДЕНТА МОК БАХА В БАХМУТ ПЕРШ, НІЖ ДОПУСКАТИ НА ОЛІМПІАДУ рашистів


Президент України Володимир Зеленський запросив голову Міжнародного олімпійського комітету Томаса Баха до Бахмута, щоб він побачив, що не буває нейтральності на війні.


Про це йдеться у відеозверненні глави держави.


«Будь-який нейтральний прапор російських спортсменів заплямований кровʼю. Не можна не бути розчарованим заявами чинного очільника МОК. Неодноразово з ним говорив і так і не почув, як він збирається захищати спорт від пропаганди війни, якщо поверне російських спортсменів у міжнародні змагання. Ми зробимо все, щоб світ захистив спорт від політичного та будь-якого іншого впливу держави-терориста, який просто неминучий, якщо російські спортсмени братимуть участь у змаганнях. І тим більше – у паризькій Олімпіаді.


Українські спортсмени змушені захищати життя своїх близьких і свободу нашого народу від російської агресії. Російські удари забрали життя сотень і сотень українців та українок, які могли збагатити світовий спорт своїм талантом. Запрошую пана Баха в Бахмут, щоб він побачив на власні очі, що нейтральності не існує», - сказав Зеленський.


Джерело: champion.com.ua

Інші Новини